tel. 507 236 033, e-mail: biuro@klimarosa.pl
Klimatyzacje - sprzedaż, montaż, serwis.
Wentylacje - sprzedaż, montaż, serwis.

Województwo kujawsko-pomorskie

W Polsce coraz częściej można odczuć temperatury zbliżające się lub przekraczające 30 st C. Z tego powodu w okresie letnim klimatyzacja staje się niezbędna, a jej częste używanie może doprowadzić – w przypadku niewłaściwej eksploatacji lub wypadków losowych – do uszkodzenia systemu. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług fachowców, aby uniknąć dalszych problemów z całą instalacją.

Klimatyzacja

W mieście takim jak Płock korzystanie z klimatyzacji staje się popularniejsze z roku na rok. Wykorzystuje się ją przede wszystkim w samochodach, ale również w domach, biurach czy halach przemysłowych. Nasza firma zajmuje się nie tylko naprawą systemu klimatyzacji, ale również jego kompleksowym serwisowaniem. W razie natrafienia na problemy z wydajnością instalacji zachęcamy do kontaktu. Naprawa klimatyzacji należy do naszych standardowych usług, które wykonujemy w najszybszym możliwym czasie, aby nasi klienci nie pozostawali narażeni na działanie niekorzystnej temperatury w użytkowanych pomieszczeniach.

Oprócz tego oferujemy adaptację klimatyzacji do budynków o różnym przeznaczeniu (np. w domkach jednorodzinnych, restauracjach czy warsztatach). Gwarantujemy profesjonalne podejście do zadania, które możemy podeprzeć wieloletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy specjalistyczną wiedzę na ten temat i dysponujemy fachowym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze naprawy oraz instalacje. Nie stanowi dla nas problemu założenie klimatyzacji w kujawsko-pomorskim, gdzie również docieramy z naszymi usługami.

Zajmujemy się nie tylko serwisowaniem i montażem klimatyzacji. Innym szczególnie ważnym systemem w każdym budynku jest wentylacja. Nie obejdzie się bez niej żadne pomieszczenie. Oferujemy sprawdzoną jakość wykonania przy użyciu najlepszych materiałów od znanych dostawców (współpracujemy z takimi firmami, jak np. Ventia czy Conceptair oraz innymi). Dzięki temu realizowane przez nas projekty cechują się wysoką odpornością na różne czynniki i urazy mechaniczne, ale również wyglądają bardzo estetycznie, dzięki czemu nie naruszają ogólnego wyglądu pomieszczeń, w których ma znaleźć się wentylacja. Podejmiemy się założenia systemu wentylacji w kujawsko-pomorskim bez względu na odległość od siedziby naszej firmy.

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie wątpliwości, a także zaproponujemy indywidualną wycenę instalacji systemu bądź jego serwisu. Koszt realizacji należy do bardzo konkurencyjnych w regionie, o czym warto się przekonać kontaktując się z nami.

 

Wentylacja na terenie województwa kujawsko-pomorskiego