Serwis

Serwis

Serwis i naprawa

Oferujemy profesjonalną usługę serwisu klimatyzacji. Wśród usług dostępnych w ofercie naszego serwisu klimatyzacji, znajdują się zarówno pojedyncze, doraźne naprawy, jak i cyklicznie przeprowadzane kontrole techniczne zamontowanych w ramach obiektu urządzeń wentylacyjnych. Mieliśmy przyjemność podjąć się realizacji wielu przedsięwzięć wykonywanych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i na potrzeby większych partnerów: restauracji, hal przemysłowych, magazynów czy rozmaitych warsztatów mechanicznych.

Profesjonalny serwis i naprawa klimatyzacji

Zadzwoń – 507 236 033

Regularny serwis klimatyzacji to oszczędność czasu i pieniędzy. Duża część z naszych zleceniodawców utrzymuje z nami regularną współpracę do dziś, doceniając fachowość, skrupulatność oraz odpowiedzialne podejście do pracy naszego personelu. Stałą współpracę rekomendujemy szczególnie ze względu na fakt, iż w sposób bezpośredni przekłada się ona na zwiększanie żywotności klimatyzatorów oraz pozwala uwolnić użytkowników od konieczności pilnowania terminów przeglądów we własnym zakresie. O wszelkich zbliżających się planowanych wizytach przypominamy Państwu z własnej inicjatywy, uzgadniając przy tym możliwie najgodniejszy moment na przeprowadzenie kontroli urządzeń.

NASZE REALIZACJE – SPRAWDŹ

Ponadto nasz serwis klimatyzacji zapewnia regularnie powracającym klientom stałą dostępność części wymiennych, kompatybilnych z ich urządzeniami. Tego typu rozwiązanie pozwala nam istotnie zredukować czas wymagany na przeprowadzenie ewentualnej naprawy ich klimatyzatorów, dzięki czemu dyskomfort związany z utratą wydajności przez urządzenia jest zwykle dla użytkowników niemal niezauważalny.

Co zrobić kiedy klimatyzacja się zepsuje?

Przede wszystkim najlepiej zostawić naprawę fachowcom. System klimatyzacji należy do dość skomplikowanych i podejmowanie własnoręcznej reperacji usterki może tylko pogorszyć sytuację. Naprawa klimatyzacji wymaga wiedzy, doświadczenia i odpowiedniego, profesjonalnego sprzętu. To one gwarantują przywrócenie instalacji do stanu, w którym będzie mogła ona bezproblemowo funkcjonować przez kolejne lata. Dlatego tak ważne jest, aby naprawy podjęli się ludzie, którzy się na tym znają – pozwoli to zaoszczędzić pieniądze, które trzeba byłoby wydać na zakup zupełnie nowej klimatyzacji.

Awaria klimatyzacji w domu lub w biurze? Naprawimy! Jesteśmy z Płocka jednakże nasze usługi prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego oraz kujawsko-pomorskiego. Naprawa klimatyzacji – Płock, Warszawa, Toruń, Lipno, Gostynin, Włocławek – Dojedziemy i Naprawimy!

 

Skontaktuj się z Nami