Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzacja – Sprzedaż | Montaż | Serwis

Co zyskujemy montując system klimatyzacji?

Głównym celem montażu systemu klimatyzacji jest utrzymywanie określonych parametrów powietrza w pomieszczeniu, takich jak czystość, temperatura i wilgotność. Klimatyzacja zapewnia poczucie komfortu użytkownikom oraz odpowiednie warunki, potrzebne do prawidłowego działania urządzeń.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem klimatyzatorów marki Cooper&Hunter.

Co zyskujemy montując klimatyzacje?

  • Chłodzenie, co w znacznym stopniu poprawia komfort użytkowników w upalne dni oraz zapewnia optymalne warunki pracy dla urządzeń takich jak np. serwery.
  • Grzanie, co pozwala nie tyle co ogrzać, a dogrzać pomieszczenia.
  • Oczyszczanie, które pozwala pozbyć się z powietrza w pomieszczeniach: pyłków, kurzu, alergenów, bakterii oraz grzybów, dzięki zastosowaniu różnego rodzaju filtrów.

Jak działa klimatyzacja?

Klimatyzacja działa na zasadzie zaciągania ciepłego powietrza z pomieszczenia przez klimatyzator. Następnie powietrze wtłaczane jest na zimną chłodnicę w celu schłodzenia i osuszenia powietrza, po czym zimne już powietrze dostarczane jest z powrotem do pomieszczenia. W zależności od rodzaju parownika, wyróżniamy następujące rodzaje klimatyzatorów: ścienne, kanałowe, podsufitowe, kasetonowe, przypodłogowe.

NASZE REALIZACJE – SPRAWDŹ

 

Na co kładziemy nacisk przy montażu klimatyzacji?

  • Jakość powietrza – Klimatyzatory posiadające filtry oczyszczające mają na celu wentylowanie powietrza z kurzu, spalin, alergenów i rozmaitych drobnoustrojów. Ponadto użytkownikom bardziej wymagającym, jesteśmy w stanie zaproponować innowacyjne, zaawansowane technologicznie i w istotnej mierze zautomatyzowane rozwiązania, które do optymalnej pracy wymagają tylko minimalnej ilości uwagi ze strony człowieka.
  • Wygląd ma znaczenie – Estetyka montowanych urządzeń i dopasowanie pod kątem wizualnym do danego typu przestrzeni to sprawa bardzo ważna. Dobieramy urządzenia tak aby komponowały się z danym pomieszczeniem. Dodatkowo, do dyspozycji rodzin wielodzietnych oddajemy również klimatyzatory mobilne, umożliwiające łatwe przemieszczanie pomiędzy pokojami, dzięki czemu użytkownicy zyskują możliwość ich stosowania w ramach wielu różnych, wentylowanych wymiennie pomieszczeń.

Montaż klimatyzacji

Montaż klimatyzacji to specjalność firmy Klimarosa. Wykonując wszystkie zlecone nam zadania, oprócz dbałości o funkcjonalność klimatyzacji, dokładamy także wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z walorów wizualnych. Wychodzimy z założenia, że na profesjonalny montaż instalacji tego typu składają się dwa główne czynniki – duża użytkowość oraz wysoka estetyka.
W ramach współpracy zapewniamy naszym klientom:

  • Wykonywanie zleceń wyłącznie przez doświadczonych i posiadających rzetelną wiedzę pracowników,
  • Pełną efektywność podczas przeprowadzania czynności instalacyjnych, w ramach obszarów łatwo– i trudnodostępnych,
  • Profesjonalny i skrupulatnie przeprowadzony montaż, gwarantujący pełną użytkowość klimatyzatorów,
  • Fachowe doradztwo m.in. w obrębie doboru właściwego urządzenia zgodnie z preferencjami danego użytkownika – w cenie usługi,
  • Elastyczność oraz w pełni zindywidualizowane podejście do każdego klienta z osobna.

Stawiamy na kompleksową ofertę naszych usług i produktów. Obejmująca wszelkie czynności związane zarówno z samym montażem klimatyzacji, jak i z późniejszą obsługą, serwisowaniem oraz dokonywaniem regularnych przeglądów. Na życzenie klienta, do dyspozycji oddajemy zatem szereg usług, takich jak naprawa klimatyzacji, która uległa uszkodzeniu lub nie działa dostatecznie sprawnie.

 

Serwis klimatyzacji – Dowiedz się więcej

 

Aby klimatyzacja działała prawidłowo należy przynajmniej raz do roku przeprowadzić serwis przez profesjonalną firmę. W ramach serwisu sprawdza się szczelność układu klimatyzacji, odgrzybia i myje się urządzenia, oczyszcza filtry oraz w zależności od potrzeby uzupełnia/wymienia się czynnik chłodniczy.

Klimatyzacje to nasza specjalność! Jesteśmy z Płocka jednakże nasze usługi prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego oraz kujawsko-pomorskiego. Montaż klimatyzacji – Płock, Warszawa, Toruń, Lipno, Gostynin, Włocławek – Dojedziemy i Zamontujemy! Zapewniamy szybki i fachowy montaż klimatyzacji wykonany przez doświadczonych pracowników.

 

Skontaktuj się z Nami