Więcej o Klimarosa

O nas

  • KLIMAROSA to profesjonalny dostawca rozwiązań w zakresie rekuperacji, wentylacji oraz klimatyzacji.
  • Jesteśmy autoryzowanym instalatorem klimatyzatorów marki Cooper&Hunter.
  • Specjalizujemy się w adaptacjach systemów w domkach jednorodzinnych, warsztatach i halach magazynowych.
  • Autoryzowany instalator rekuperatorów marki Komfovent.
  • Oferujemy wysokiej jakości sprzęty firm: Midea, Cooper&Hunter, Komfovent, Vallox, Daikin, LG, Samsung czy Mitsubishi Electric.
  • Posiadamy 15-letnie doświadczenie w zakresie wykonywanych usług adaptacyjnych instalacji wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji.
  • Jeśli pragną Państwo mieć wpływ na utrzymanie odpowiednich parametrów powietrza w pomieszczeniach to jesteśmy do usług.

Prowadzimy profesjonalny serwis klimatyzacji dla klientów indywidualnych, instytucji oraz przedsiębiorstw. Wykonujemy naprawy pojedyncze i przeprowadzamy regularne kontrole techniczne, które znacznie przedłużają żywotność urządzeń. W razie chęci podjęcia stałej współpracy bierzemy na siebie odpowiedzialność za dopilnowanie terminów zbliżających się przeglądów. Świadczona przez naszą firmę naprawa klimatyzacji, daje klientom gwarancję szybkiego usunięcia usterki i przywrócenia urządzenia do pełnej sprawności. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny.

Od wielu lat zajmujemy się rekuperacją i wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła. Metoda ta pozwala na zapewnienie stałego dopływu świeżego, niezanieczyszczonego powietrza do pomieszczeń, przy jednoczesnym usuwaniu nieprzyjemnych zapachów oraz powietrza z wysoką zawartością dwutlenku węgla. Ma ona przewagę nad wentylacją grawitacyjną i umożliwia uzyskanie znacznych oszczędności na kosztach ogrzewania w sezonie jesienno-zimowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów i usług.

Klimatyzacje, rekuperacje i wentylacje to nasza specjalność! Jesteśmy z Płocka jednakże nasze usługi prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego oraz kujawsko-pomorskiego. Zapewniamy szybką i fachową instalację, wykonaną przez doświadczonych pracowników.

Przyjęta przez nas polityka prowadzenia firmy stanowi dla naszych klientów gwarancję satysfakcji z przeprowadzonej współpracy oraz daje im pewność, że jej finalny efekt będzie w pełni zgodny z przedstawionymi przez nich oczekiwaniami.

Skontaktuj się z Nami