Klimatyzacja do grzania (klimatyzator Midea Extreme ) – montaż w Worowicach

Klimatyzacja do grzania (klimatyzator Midea Extreme ) – montaż w Worowicach

Klimatyzacja do grzania to nowość na polskim rynku!

Prezentowana klimatyzacja w domku wypoczynkowym to produkt firmy Midea, lidera w produkcji klimatyzatorów. Polecamy klimatyzator Mission Extreme – z funkcją grzania do -27°C. W odróżnieniu od konwencjonalnych systemów klimatyzacji, seria Mission Extreme nie dopuszcza do strat ciepła przy niskich temperaturach na zewnątrz. Oryginalna technologia zapewnia doskonałą sprawność cieplną, przy ekstremalnych warunkach zewnętrznych oraz szeroki zakres temperatur pracy.

Poznaj opinie naszych klientów – Sprawdź

Jakie funkcje posiada klimatyzacja Midea Mission Extreme ?

Praca do -27 C – Jednostki zewnętrzne serii Mission wyposażono w grzałkę tacy skroplin, funkcje inteligentnego defrostu, a wymiennik pokryto powłoką hydrofilową w celu zwiększenia sprawności pracy w skrajnie niskich temperaturach powietrza zewnętrznego. Zastosowanie tych rozwiązań zwiększyło zakres wydajnej pracy urządzeń do temperatury zewnętrznej poniżej -27˚C.

Funkcja Defrost – Funkcja ta zapobiega zamarzaniu wymiennika dolnego źródła ciepła, przedłużając jego żywotność i zwiększając oszczędność energii.

Funkcja Follow me – Czujnik temperatury został wbudowany w pilota. Dzięki temu, pomiar temperatury może być dokonany bliżej użytkownika, a praca klimatyzatora dopasowana do faktycznych warunków, jakie panują w pomieszczeniu.

Funkcja grzania 8C – W trybie grzania urządzenie utrzymuje w pomieszczeniu temperaturę dyżurną 8°C. Zabezpiecza to pomieszczenia przed znacznym wychłodzeniem podczas dłuższych nieobecności użytkownika w czasie zimy.

Funkcja TURBO – Funkcja ta, umożliwia osiągnięcie żądanego efektu chłodzenia lub grzania w czasie o połowę krótszym od standardowego, a tym samym szybkie nagrzanie lub schłodzenie pomieszczenia.

Funkcja samooczyszczenia – obejmuje czyszczenie wymiennika ciepła jednostki wewnętrznej, poprzez jego osuszenie po pracy w trybie chłodzenia, a także oczyszczenie wymiennika ciepła jednostki zewnętrznej. Czyszczenie wymiennika ciepła w jednostce zewnętrznej, polega na włączeniu wentylatora w kierunku przeciwnym do pracy standardowej.

Więcej naszych realizacji – Zobacz

Montaż klimatyzacji do grzania to dla Nas pestka. Wykonując wszystkie zlecone nam zadania, oprócz dbałości o funkcjonalność klimatyzacji, dokładamy także wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z walorów wizualnych. Wychodzimy z założenia, że na profesjonalny montaż instalacji tego typu składają się dwa główne czynniki – duża użytkowość oraz wysoka estetyka.

Klimatyzacje to nasza specjalność! Jesteśmy z Płocka jednakże nasze usługi prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Montaż klimatyzacji – Płock, Warszawa, Toruń, Lipno, Gostynin, Włocławek – Dojedziemy i Zamontujemy!

Zapewniamy szybki i fachowy montaż klimatyzacji wykonany przez doświadczonych pracowników.

ul. Ośnicka 5, 09-402 Płock
Zadzwoń – +48 507 236 033
Napisz – biuro@klimarosa.pl