Klimatyzacja w mieszkaniu – Montaż| Płock

Klimatyzacja w mieszkaniu – Montaż| Płock

Klimatyzacja w mieszkaniu to komfort i wygoda każdego dnia!

Prezentowana klimatyzacja w mieszkaniu to produkt firmy Midea, lidera w produkcji klimatyzatorów. Polecamy klimatyzator Midea Blanc 3,5KW. Wydajna i ekologiczna klimatyzacja w twoim mieszkaniu. Jakie funkcje posiada klimatyzacja Midea Blanc?

  • Filtr o wysokiej gęstości – w porównaniu ze zwykłymi filtrami przeciwpyłkowymi, działanie filtrów o wysokiej gęstości może wzrosnąć o ponad 50%, a zdolność usuwania kurzu i pyłków do 80%
  • Follow Me – czujnik temperatury jest wbudowany w pilot bezprzewodowy urządzenia, dzięki temu pomiar temperatury może być dokonany bliżej użytkownika, zaś jednostka dokładniej dopasuje optymalną temperaturę otoczenia.

Więcej naszych realizacji – Zobacz

  • Tryb Gear – w trybie Gear klimatyzator precyzyjnie reguluje częstotliwość pracy sprężarki i temperaturę nawiewanego powietrza celem uzyskania najwyższej efektywności energetycznej i komfortu użytkownika. Użytkownik ma pełną kontrolę nad zużyciem energii i sam może decydować o maksymalnym poziomie intensywności pracy urządzenia.
  • Standby 1W – pobór energii elektrycznej w trybie czuwania klimatyzatora Midea wynosi zaledwie 1W.
  • Tryb ECO – wystarczy nacisnąć 1 przycisk, by system klimatyzacji przełączyć w tryb korzystania z energii słonecznej. Dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii przełączania urządzenia w tryb ECO zmniejszamy zużycie prądu do minimum.
  • Tryb Comfort 23 – gdy funkcja Comfort jest aktywna, klimatyzator ustawi się automatycznie na 23*C. Funkcja ta nie jest dostępna w trybie Fan.

Poznaj opinie naszych klientów – Sprawdź

Teraz dodatkowo funkcja SUPER JONIZATOR została wsparta o FILTR bioHEPA. Tym samym klimatyzacja już nie tylko chłodzi i grzeje, ale też dba o nasze zdrowie.

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu to specjalność firmy Klimarosa. Wykonując wszystkie zlecone nam zadania, oprócz dbałości o funkcjonalność klimatyzacji, dokładamy także wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z walorów wizualnych. Wychodzimy z założenia, że na profesjonalny montaż instalacji tego typu składają się dwa główne czynniki – duża użytkowość oraz wysoka estetyka.

Klimatyzacje to nasza specjalność! Jesteśmy z Płocka jednakże nasze usługi prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Montaż klimatyzacji – Płock, Warszawa, Toruń, Lipno, Gostynin, Włocławek – Dojedziemy i Zamontujemy!

Zapewniamy szybki i fachowy montaż klimatyzacji wykonany przez doświadczonych pracowników.

ul. Ośnicka 5, 09-402 Płock
Zadzwoń – +48 507 236 033
Napisz – biuro@klimarosa.pl